Hakkımızda

PODAYF

Podayf ; günümüzün teknolojisinin olanakları öncülüğünde, doktor kadrosu ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Tıp biliminde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine kattığı poliklinik hizmetleri, onkoloji ve kemoterapi birimi, ileri görüntüleme ve tanı ünitesi, estetik ve dermatoloji birimi ile laboratuvar tetkilerini bir arada barındırmaktadır. Estetik ve Dermatoloji Kliniği’nde dermatolojik ve kozmetolojik açıdan muayene, tanı ve tedavi yöntemleri estetisyen ve dermatolog rehberliğinde yapılmaktadır.

Bilinen ayak sorunlarında Podolojik Yaklaşımlar‘ın gerektirdiği şekilde uygulamalar yapıyor, cerrahi uygulamalara gerek kalmaksızın ayağınızın bakımını en etkili yöntemler ve modern cihazlarımızla sağlıyoruz.

Ayak sağlığı konusunda üniversitelerin Podoloji programlarından mezun olarak “Podolog” unvanını almaya hak kazanmış kişilerle ve nitelikli kadromuzla hizmet veriyoruz. Güvenilir kadro yapımızla sağlıkta işimizi şansa bırakmıyoruz.

Kliniğimizin bilimsel danışmanlığını, Türkiye’nin ilk Podoloji Bilimi Öğretim Üyesi Dr. Ayfer PEKER KARATOPRAK yapmaktadır. Türkiye’de Üniversite düzeyinde Podoloji eğitimi Dr. Ayfer PEKER KARATOPRAK’ın da dahil olduğu Bilim Kurulu tarafından Kocaeli Üniveritesi’nde başlatılmıştır. Kocaeli Üniversitesi’nde 2011’de gerçekleştirilen Podologluk Eğitimi Çalıştayı’nın ardından Dr. Ayfer PEKER KARATOPRAK, görevli olarak gittiği Kopenhag Podiatri Okulu’nda Podiatri eğitimi almıştır. Eğitiminin ardından ülkemizde Podoloji eğitimi üniversite düzeyinde verilmeye başlanmıştır.

Henüz toplumun birçok kesimi tarafından bilinmeyen Podolojik Yaklaşımlar‘ı etik kurallar çerçevesinde uygulayarak tanıtmak, ülkemize “Podolog” kavramını kazandırmak ve ayak sorunlarınızda çözüm sağlamayı amaçlıyoruz.